Satınalma Yönetimi

03 Nisan 2018 - Salı

  • Sipariş verildiğinde tedarikçi cari hesap kontrolü, ürün stoğu kontrolü, satın alma indirim hesapları v.b. işlemler kolaylıkla yapılabilir.Sipariş detayında hesaplanan promosyonlar, özel indirimler sistem tarafından otomatik olarak görüntülenir.

  • NetFlex'de satınalma prosesinin tüm aşamalarının gerçek zamanlı olarak takibine imkan verir. Çalışanlarınız tek bir sayfa üzerinde siparişin verildiği tarihten, malın temin tarihine kadar tüm sipariş detaylarını bir arada görebilir.

  • Ayrıca satın alma sipariş modülü detaylı e-maillerle sipariş konfirmasyonu ve sipariş durum takibi imkanı sunar. Tüm satın alma sipariş detayları bir arada listelenir. Siparişler printe edilebilir, PDF'e çevrilerek belge olarak saklanabilir.

  • Sipariş modülünde sipariş verirken kolaylıkla yeni tedarikçi kaydı
    oluşturabilirsiniz. Varolan tedarikçiler içerisinden arama yapabilirsiniz. Sipariş sayfasında yer alan linkler sipariş sırasında en sık kullanılan sayfalara (ilgili proje, sipariş karşılama raporu, ödeme detayı, paket bilgisi, ürün satış tarihçesi v.b.)  geçişi, takibi ve kayıt girişini kolaylaştırır.

  • Toplu Sipariş: Satın alma modülü stok durumlarına, lokasyona ve ürün kategorisine göre bir tedarikçiye toplu sipariş verme imkanı sunar. Örneğin bir satınalma uzmanı kendine ait ürün kategorilerinde acil sipariş noktasına gelmiş tüm ürünler için bir tedarikçiye toplu sipariş verebilir. Bu durumda sistem ilgili kategorilerde, acil sipariş noktasında gelmiş tüm ürünler için bir sipariş ekranı yaratır.

Sosyal Medyada Paylaş