Netoloji E-Flow BPM

 Anasayfa / İş Akış Yönetimi Çözümleri

Netoloji E-Flow BPM

E-Flow BPM

                                                                             

Daha Yalın ve Hızlı Süreçler İçin
İhtiyacınız Olan Her Şey


İş Akış Otomasyonu


İşyeri iş akış otomasyonu, bir iş yerinin çalışanları, satış elemanları veya yöneticileri tarafından elle yapılan ve otomatik olmayan bir etkileşim gerektiren iş süreçlerinin tasarlanması, icra edilmesi, izlenmesi ve arşivlenmesi için bir bilgisayar yazılımının kullanılmasıdır.

Bir iş sürecini sayısallaştırmak suretiyle, bir firma herhangi bir sürecin içinde bulunan aşamaları kolaylıkla belgeleyebilir, her bir görevle ilgilenmek üzere bir veya daha fazla çalışan belirleyebilir, vadesi gelen tarihleri izleyebilir ve bir sürecin zamanında bitirilmesini sağlayabilir.

E-Flow Süreç Yönetim Sistemi ile bir şirketin süreçlerini yürütenler, bilgisayar kodları yazmayı bilmeden ve müşteriye özel yazılım geliştirmeye gerek kalmadan, kolaylıkla tüm kuruluşu kapsayan bir çözüm tasarlayabilir ve uygulayabilirler.  Bunun sonucu olarak da, daha doğru bir süreç dokümantasyonu, maliyet tasarrufları, daha hızlı değişiklikler ve güncellemeler ve çok daha kısa bir gelişim döngüsü sağlanır.

 

İş Akış Otomasyonunun Yararları

Pek çok firma, iş süreçlerini otomasyonla gerçekleştirmenin yararlarını hep bilmişlerdir.  Bu iş iyi bir pazarlıkla bile yapıldığında, otomasyona geçişin süresi ve masrafları, genellikle yararlarından daha ağır basar.  E-Flow kullanarak ise, işyeri yöneticileri, sezgisel ve grafiksel bir süreç tasarım aracı vasıtasıyla iş süreçlerini bir kaç hafta yerine sadece bir kaç saat içinde otomatikleştirebilirler.  Tüm arka plan veri tabanı, yük dengelenmesi, çoklu kullanım ve güvenlik detayları hâlihazırda düşünülmüş ve tasarlanmıştır.

Bir şirket, süreçlerini otomatikleştirerek aşağıdaki yararlardan birini veya daha fazlasını elde edebilir:

Otomatik Süreç Dokümantasyonu: Bir süreçle ilgili tüm adımlar/aşamalar, bilgiler ve kişiler listelenir.  Bu bilgiler paylaşılarak, çalışan sayısı belirlenir.

Sürecin İzlenmesi: Bir süreç içerisindeki her eylem izlenebilir ve yöneticiler tarafından görülebilir.  Her bir kullanıcının yaptığı iş, bir veri tabanına kaydedilir ve gerekirse daha sonraki bir tarihte bakılabilir.  Günü geçmiş görevlere hız kazandırılabilir.

Daha Az Kâğıt / Daha Az Kayıp Bilgiler:  Elle yapılan işlemlerin pek çoğu kâğıt formlar ve belgeler üzerinde yapılmaktadır.  Kâğıt üzerindeki bilgiler kolaylıkla kaybolabilir ve gerektiği zaman takibi zor olabilmektedir.


E-Flow Sayesinde Operasyonel Hataları Unutun ve Verimliliğinizi Arttırın.

E-Flow ile tasarlayabileceğiniz süreçlerden bazıları..

 • Belge Onayı
 • Fatura ve E-Fatura Onayı
 • Satın Alma Talep Onayı
 • İzin Talebi
 • Satış Takibi
 • Üretim
 • Avans Talebi
 • İK Süreç Onayı
 • Masrafların Raporlanması
 • Takip Edilen İşlerin Raporlanması
 • Sipariş Onayı
 • Planlama Takibi


Fark Yaratan Özellikler

Kolay Kullanım

Firmalar, anlaşılması kolay ve kullanıcı dostu ara yüzler ile E-Flow’u rahat bir şekilde kullanabilirler.

Anlık Bildirim

Süreçleriniz hakkında anlık, akıllı tasarlanmış bildirimler alabilirsiniz.

Düşük Maliyet

E-Flow kullanmaya başladıktan sonra işletmenizin verimlilik artışını gözlemleyebilirsiniz. Bununla birlikte maliyetlerinizin düşüşünü ölçebilirsiniz.

Raporlama ve Analiz

Süreç analizi yapabileceğiniz kendi kullanımınıza özel rapor ekranları oluşturabilirsiniz. Özet, anlık bilgi alınabilecek sayfa tasarımlarına erişebilirsiniz.

Güçlü Entegrasyon

Hazır entegrasyon bileşenleri ile Logo, Netsis, Dia, Mikro, Sap, Office 365.. vb uygulamalara entegre olabilirsiniz.

Uzaktan Bağlantı

İnternet bağlantınızın olduğu her yerden E-Flow’a kolayca bağlanarak işlerinizi yönetebilirsiniz.

Web ve Mobil Uyumlu

Tüm süreçlere anında erişim kolaylığını yaşayın. Birden fazla cihazdan verilere hızlıca erişebilir, web ve mobilin birlikte kullanım rahatlığından faydalanabilirsiniz.

E-Flow; hızlı, kolay ve ekonomik!