Diva Service

 Anasayfa / Perakende Çözümleri

Diva Service


Satış Sonrası Servis Süreçleriniz için Bulut Çözümü

Merkez birimleriniz ile bu birimlere bağlı servis noktalarınızın internet üzerinden erişerek kullanabileceği Diva SERVICE ile tüm servislerin merkezle olan haberleşmesini sağlayabilir; arıza bildirimi, servis formu hazırlama, garanti takibi, ücretlendirme süreçlerinizi yönetebilir; aksesuar ve yedek parça satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Global Standartlarda Gelişmiş Bulut Teknolojisi

Diva SERVICE’in global standartlarda, gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu gibi donanım yatırımı yapmanıza gerek kalmaz. Bilgileriniz, size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Sürekli zenginleşen fonksiyon kümesi ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olursunuz.

Esnek Yapısı Sayesinde Minimum Maliyet ile Kullanım

Diva SERVICE ile sunucu, yedekleme gibi donanım yatırımları yapmanıza gerek kalmadan hızlıca işinize odaklanabilirsiniz. Hem ilk yatırım maliyetinden kurtulur hem de kaynak kullanım oranında ödeme yapabilirsiniz. Ek bir maliyet olmadan her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz. Ayrıca, işleriniz büyüdüğünde herhangi bir donanım yatırımı yapmadan Diva SERVICE’in bulut altyapısı sayesinde kullandığınız alanı artırabilirsiniz. İş yoğunluğunuza göre kullanım alanınızı artırmak veya azaltmak tamamen sizin elinizde! Hem müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap vermiş hemde ekstra donanım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.

Hizmet Kalitesi Ölçümüyle Artan Servis Performansı

Müşterilerinize satış sonrası sağlamış olduğunuz tüm hizmetlerin kalitesini ve yetkili servislerinizin performansını sistem üzerinden gerçekleştirebileceğiniz anketler ile kolay ve hızlı bir şekilde ölçebilir böylece hizmet kalitenizi her zaman dilediğiniz seviyede tutabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Geçiş

Herhangi bir veri merkezi/veritabanı kurulumuna gerek olmadan, kurulum ve uygulama için bir uzman beklemeden bulut üzerinden Diva SERVICE’i çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlantısı olan bir bilgisayardan hesabınıza erişmektir. Diva SERVICE’i dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda kullanabildiğiniz gibi mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Sahada servis hizmeti veren teknisyenleriniz, bulut sistemi ve mobil cihaz ile kullanım sayesinde anlık olarak mobil cihazlarından geri bildirimde bulunabilirler. Böylece ilgili lokasyonlardan gecikmeli olarak değil anlık bilgi alabilirsiniz.

ERP ürünleriyle Kolay Entegrasyon

Diva SERVICE, kusursuz bir perakende yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkânı sağlar. Logo ve Netsis ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva SERVICE ile merkez ve satış noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Ödüllü Çözüm

Diva, 2013 Avrupa Bulut Ödülleri'nde (Euro Cloud Awards) Türkiye'den aday gösterilen tek çözüm oldu. Ödüllerin Türkiye ayağında ise "Bulut Servisi Müşteri" kategorisinde 1.lik, "En İyi Bulut Servisi"nde ise 2.lik ödüllerine layık görüldü.