Evira WMS

 Anasayfa / Evira Çözümleri

Evira WMS

Depo Yönetim Sistemi

Depo uygulamaları için paket çözüm

Bir üretim yada dağıtım firmasının bütün depo ihtiyaçlarını standart modülleri ile çözebilmektedir. Depo içinde satınalma dan satış aşamasına kadar oluşabilecek tüm süreçlerinizi yönetip izleyebilir, aynı zamanda hızlı üretim işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Gelişmiş izlenebilirlik yöntemleriyle deponuzun ve personelinizin verimliliklerini ölçerek, performanslarınızı ve çalışma maliyetlerinizi düzenleyebilirsiniz. Kullanıcı dostu ara yüzü, sade ve basit kullanımı sayesinde sisteminize hızlı bir şekilde entegre olabilmektedir.

Stoklarınızı Anlık Takip Edin

Deponuzun fiziksel işleyiş kurallarına göre her akışını kontrol altına alınır. Yapılan her işlemin anlık olarak hareket kaydı oluşturulur. Bu sayede depo içerisindeki stok miktarlarınızı görebilir, yerleşim planınızdaki değişiklikleri izleyebilirisiniz.

Genel Bilgi

TEKNOLOJİ - ENTEGRASYON

Microsoft .Net Platformunda geliştirilen , esnek ve kolay kullanım amaçlı tasarlanmış bir uygulamadır. Ayrı bir veritabanına sahiptir. Tek başına herhangi bir programa entegre olmadan çalışabildiği gibi, firmada kullanılan ERP sistemleri ile de tam entegre olarak çalışabilmektedir.

Depo içerisinde %100 online çalışma sistemine sahiptir. Sistemde kullanılan EL terminalleri depo içerisinde yapılan alan ölçümüne göre kurulan kablosuz ağ altyapısı ile sisteme entegre edilir. Deponun ve Merkezin farklı yerlerde olduğu durumlarında bile güvenli iletişim protokolleri sayesinde online çalışmasına devam etmektedir.

ESNEKLİK

Uygulamanın teknolojik ve esnek yapısı, firmanın depo süreçlerine en uygun ve en hızlı şekilde dahil olmasını sağlar. Fiziki işlemlerin yapıldığı el terminali menüsünün çalışma sistemine uygun hale gelmesi ve işlem yapılırken anlık kontrollerin yapılabilmesi için özel olarak uyarlanır.

Ek Modüller

SİPARİŞ/PLANLAMA SEVK EKRANI

Siparişlerinizin depo içerisinde hangi aşamada olduğunu izleyin.

Depo içerisindeki sipariş karmaşıklığından kurtulmak ve sevkiyatlarınızı daha doğru yönetmek amacıyla hazırlanmış bir ekrandır. Kullanıcı bu ekran yardımıyla sipariş görevini alarak ürünlerini toplayabilir. Depo yöneticisi de bu ekran sayesinde günlük sevk durumunu ve o anki deponun üzerindeki sevkiyat yükünü görebilir, isterse sevkiyat akışına müdahale edebilir.

SEVK KONTROL EKRANI

Sevkiyat öncesi son kontrol.

Ürünün deponuzdan çıkmadan önce ki son kontrolü önemlidir. Ürünlerin doğru sevk edilmesi, Kargo etiketlerinin basılması gibi son işlemlerinizi hatasız yapmanızı sağlar.