NetFlex CRM

03 Nisan 2018 - Salı

Müşteri ilişkileri yönetimi programları işletmeler için model oluşturmaktadır. NetFlex sadece bir Müşteri İlişkileri Yönetimi proğramı olmayıp, işletmelerin diğer operasyonel süreçlerinide kurgulayabilecegi, esnek bir alt yapıya sahip bir platformdur.İşletmelerin mevcut müşterilerini korumaları, gelecekte müşteri sadakati oluşturmaları açısından müşteri beğenilerine uygun şekilde hareket edebilecekleri yazılımlar ile müşteri bilgilerini kayıt altında tutarak işletme davranışlarını geliştirebilirler.Kurumların sundukları ürün ve çözümlerin hedefine ulaşması, müşteriyle kurdukları ilişkinin başarısıyla doğrudan ilgilidir. Müşterisini yakından tanıyan kurumlar bu yüzden çok daha avantajlıdır. Netveri’nin katkısı ise, ileri teknolojiyle tasarlanan NetFlex sayesinde kurumları hedeflerine ulaşmalarına bir adım daha yaklaştırmak.

Müşteri İlişkileri Yönetimi alanında uzman bir şirket olan Netveri, ön analizden ihtiyaç tanımlamaya, çözümün uyarlanmasından servis hizmetlerine kadar her aşamada NetFlex’in yapılanmasına rehberlik eder. Kurumlar, müşterileriyle kurdukları ilişkileri doğru yöneterek, buradan elde edilen veriyi iş süreçlerinin iyileştirilmesine veya yeni ürünlerin, hizmetlerin şekillenmesine yardımcı olacak şekilde kullanır.

Mevcut altyapınızla tamamen uyum içinde çalışacak NetFlex sistemi sayesinde satış birimleriniz tek bir müşteri havuzunda çalışabilir, mükerrer müşteri kayıtlarını ve farklı satış temsilcilerinin aynı potansiyel müşteriyi takip etmesini önleyebilir, satış öncesi ve sonrası tüm aktiviteleri izleyebilir, yukarı ve çapraz satış fırsatları yaratarak müşteri portföyünüzü elinizde tutma olasılıklarınızı artırabilirsiniz. Ürün portföyünüz, pazar payınız ve stratejik hedeflerinize yönelik olarak firmanıza özel hazırlayabileceğiniz istatistiksel analizler ile her bir müşterinize özel cazip teklifler sunabilirsiniz.

Yazılım alanındaki tecrübesinden gelen sektörel birikimi ile Netveri, başarılı bir NetFlex projesi için sizi en iyi şekilde anlayabilecek, doğru bir çözüm ortağıdır. Netveri, dünyanın tercih ettiği en iyi yazılımları, Türkiye’nin yetenekli ve tecrübeli danışman kadrosuyla işinize en uygun hale getirir, uçtan uca bir çözüme dönüştürür.

Avantajlar:

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Otomatikleştirilmiş Süreçler
  • Entegrasyon Kolaylığı
  • Esneklik
  • Uçtan Uca Yönetim Anlayışı
  • Kaynak ve Zaman Tasarrufu
  • Yüksek Kazanç

Sosyal Medyada Paylaş