Diva Shop

 Anasayfa / Perakende Çözümleri

Diva Shop


Perakende Sektörüne Özel Mağazacılık Çözümü

Perakende sektörü için özel olarak tasarlanmış mağazacılık çözümü olan Diva SHOP, tüm mağazacılık süreçlerinizin etkin yönetimini sağlar.

Perakende Sektörüne Özel Tasarlanmış Yapısıyla Tüm Süreçlerin Etkin Yönetimi

Bir ve birden fazla mağazanızda internet üzerinden erişerek kullanabileceğiniz Diva SHOP ile tüm stok, satın alma, satış, nakit akışı, kasa ve banka işlemlerinizi takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Mağazalarınızda yapılan barkodlu ürün satışı ile etkin satış ve stok takibi, doğru fiyatlama, indirim/kampanya süreçlerinin etkin kurgulanarak kontrolünün sağlanabilmesi gibi iş süreçlerinizi düşük maliyetlerle hızla optimize edebilir ve kayıpları önleyerek kazancınızı artırabilirsiniz.

Gelişmiş Bulut Teknolojisi ile Azalan Donanım Maliyeti

Diva SHOP’un global standartlarda gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi yatırımları yapmanıza gerek kalmaz. Bilgiler size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Bu sayede işinize odaklanarak verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Etkin Stok Yönetimiyle Müşteri İhtiyaçlarına Göre Planlama

Diva SHOP ile güncel stok bilgilerinize her an ulaşabilir, mağazalarınız arasında yetkilendirme yaparak diğer mağazalarınızdaki stokların gözlemlenmesini sağlayabilir ve müşterilerinize doğru yönlendirmeler yapabilirsiniz. Stok transfer özelliği ile mağazalarınız arasında stok transferi yapabilir ve takibini yürütebilirsiniz. Aynı zamanda minimum stok seviyenizi kontrol edebilir, bu kontrol sistemi sayesinde etkin stok yönetimini sağlayabilirsiniz. Geçmişe yönelik tüm stok hareketlerinin incelenebilmesini sağlayan yapısı sayesinde elinizdeki verilerle satın alma süreçlerinizi planlayabilir ve maliyet takibi yapabilirsiniz.

Kapsamlı Bilgi Akışının Sağlanması

Diva SHOP ile mağazalarınızdan alışveriş yapmış olan müşterilerinizin bilgilerini ve aldıkları ürünleri (müşteri tarihçesini) tek bir platform üzerinden izleyebilirsiniz. Birden fazla mağazanızın olması durumunda tek bir mağazanızdan müşteri bilgilerinin sisteme girilmesiyle tüm mağazalarınızdan bu müşteri bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Satış Noktalarınız Arasında Kesintisiz İletişiminin Sağlanması

Diva SHOP ile satışlarınızı mağaza bazında veya toplu olarak tüm mağazalarınız için görüntüleyebilirsiniz. Diva SHOP’un esnek yapısı ve etkin mağazacılık süreçleri ile kolaylıkla aynı standartlarda yeni mağazalar açabilir ve mevcut süreçlerinizi hızla bu yeni mağazalara aktarabilirsiniz. Ayrıca Logo ERP ürünleri ile entegre çalışarak uçtan uca kusursuz veri akışı sağlayabilirsiniz.

Güncel Ödeme Sistemleri ile Tam Uyumlu Çalışma

Güncel ödeme, tahsilat sistemleri ve ilgili mevzuatlar kapsamında değişen yapıya uygun olarak geliştirilen Diva SHOP, bu sistemler ile entegrasyon sağlamakta ve tam uyumlu çalışmaktadır.

e-Arşiv ve e-Fatura Entegrasyonuyla Mevzuatlara Tam Uyum

Sizi kâğıt, matbaa ve depolama masrafından koruyarak elektronik faturalamaya geçişinizi sağlayan e-Arşiv ve e-Fatura’yı, Diva SHOP’un sağladığı Logo e-Arşiv ve e-Fatura entegrasyonu ile hızlıca kullanabilirsiniz.