Turkcell Hizmetleri

 Anasayfa / Entegrasyon Çözümleri

Turkcell Hizmetleri

Turkcell Hizmetleri ile sahadaki ekiplerinizi yönetebilir, haritalar üzerinden izleyebilir ve SMS gönderimlerinizi yapabilirsiniz. OTP (One Time Password) özelliğini iş akış süreçlerinizde kullanabilir; ayrıca Turkcell’den gelen faturaları toplu olarak sisteminize aktarabilirsiniz.

Başvuru

Turkcell Hizmet Merkezi'ne Logo ürünlerinizin Turkcell Hizmetleri İşlemler menüsünde yer alan Başvurular seçeneğinden kolayca başvurabilirsiniz. Talep ettiğiniz hizmet ile ilgili olarak Turkcell'den yetkililer sizinle iletişime geçecektir.

Akıllı Faks Entegrasyonu

Logo ürünleriyle Turkcell’in akıllı faks ürünü arasında entegrasyon sağlayarak, fakslanacak dökümanların gönderimlerini Logo içerisinden direkt yapabilirsiniz. Sabit ücret, faks cihazı, cihaz bakım ücreti, kartuş veya kağıt maliyetinden ve yatırım/işletim giderlerinden tasarruf ederek, tüm fakslarınızı fiziksel arşivlemeye gerek kalmadan Turkcell Akıllı Bulut’ta saklayabilirsiniz. Mutabakat ve BA-BS mutabakat mektuplarını, cari hesap, banka ve muhasebe hesap ekstreleri (Muavin Defter Dökümü) ile tüm form (Fatura, İrsaliye vb. Fişler) ve raporları (Ekstreler, Listeler) Logo ürünü içerisinden gönderebilirsiniz. Logo ve Turkcell Akıllı Faks entegrasyonu için önce Turkcell Akıllı Faks üyeliği gerçekleştirmelisiniz. 

Online Turkcell Fatura Aktarımı

Online Turkcell Fatura, firmanıza Turkcell’den gelen hizmet faturalarının kullanıcılar tarafından sisteme girişindeki iş yükünü ortadan kaldırarak, kullanıcıların belirlediği bir şablon üzerinden tek bir hareketle Turkcell faturalarının sisteme alınabilmesine olanak sağlar.

Mobil Onaylama Sistemleri

Şirket içinde onayları ıslak imza yerine online ve güvenli şekilde almanız için, mobil imza veya SMS ile onay çözümü sayesinde Logo üzerinden, kağıt maliyetiniz azaltılarak, onay alabilmenize olanak verir.
SMS ile Onay; ıslak imza gerektirmeyen fakat güvenlik veya yetkili kişi onayları ile devam etmesi gereken işlemlerde kullanabileceğiniz, kolay ve hızlı bir çözümdür. SMS ile Onay, Logo uygulamalarında iş akış sürecinde kullanıcıların görev gerçekleştirmeleri için kullanılabilinir.

Toplu Mesajlaşma Hizmetleri

Toplu Mesajlaşma hizmeti sayesinde, elemanlarınıza, müşteri ve tedarikçilerinize tek bir noktadan toplu mesaj gönderebilme olanağı sağlar. Mobil Bilgi/Anket ile müşterilerinize gönderilecek bilgilendirme, tanıtım içeriklerini oluşturabilmenize, müşterilerinizin doğrudan cep telefonlarına göndereceğiniz anketler hazırlayarak pazar araştırmaları gerçekleştirebilimenize, müşterilerinizin memnuniyetlerini ölçebilmenize, sıcağı sıcağına görüş ve önerilerini alabilmenize olanak sağlar. 

Ekip Mobil

Ekip Mobil uygulaması, sahadaki ekiplerin operasyonlarını yürüten, sipariş toplayan, teslimat yapan şirketlerin mobil personellerini cep telefonları yardımı ile haritalar üzerinden izlemesini, konum bilgilerini almasını, bir adrese en yakın personelini tespit etmesini ve mobil personellerine SMS gönderimini sağlar. SMS ile bilgilendirme ve konum sorgulaması, personel ile anında mesajlaşma olanağı verir. Böylece, mobil personelinizi daha iyi koordine edebilir ve kolay yönetebilirsiniz.