Satış Yönetimi

03 Nisan 2018 - Salı

  • NetFlex ile müşterilerinizi 360 dereceden yönetebilirsiniz. Yeni müşterinin bulunup ilk kontağın sağlanmasından siparişin alınması ürünün teslimine kadar olan süreci kurum bünyesinde paylaştırılmış tek bir kaynaktan sağlayabilir. Bu sayede Üzüm Salkımı metodu ile müşterilerinize ait tüm datayı tek tıkla yakından izleyebilirsiniz.

  • NetFlex şirketinize ait iş süreçleri ile, fırsat yönetimi, satış döngüsü analizleri, tahmin ve kolay kullanımlı raporlamalar ile her zaman müşterinizi daha kolay anlama ve ona geri dönüş yapma olanağı sunar.

  • NetFlex, satış ekibinizin satış döngüsünün her aşamasını etkili bir şekilde yönetmesine, satış tahmin ve raporlama yapılmasına olanak verir. Tüm müşteri bilgilerini, müşteri detaylarını ve müşteriye ait satış bilgilerini rahatlıkla analiz edebilir ve yönetebilirsiniz; birden fazla satış fırsatını aynı anda değerlendirebilir ve otomatik olarak satış ekibinize yönlendirebilirsiniz.

  • NetFlex sayesinde fırsat, teklif satış döngülerini ciddi ölçüde kısaltabilir ve daha fazla satışı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış ekibiniz raporlar, grafikler, teklifler, tahminler ve hesap hareketleri gibi satış için hayati önemi olan tüm verilere anında erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş