Hakkımızda

Açıklama

2000 yılında kurulan NetVeri Bilgisayar Danışmanlık, bilişim sektörüne sürekli ve toptan çözüm üreten bir hizmet anlayışıyla çözüm olanakları geliştirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.

NBD, firma ve işgücü verimliliğini artırma konusunda ve piyasadaki ticari sistemi analiz etmiş uzman arkadaşlarla kadrosunu geliştirerek güçlendirmiştir.

NBD, tüm sektörlerde; büyük ve orta ölçekli işletmelere, -içinde bilişim sistemleri ve uygulama çözümleri bulunan- anahtar teslim projeler geliştirmektedir.

NBD'nin misyonu; küreselleşen dünya pazarlarında işletmelerin verimlilik ve kârlılığını arttırıcı çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak sunmaktır. Bu misyona yönelik olarak NBD, kuruluşların verimliliklerini arttırıcı, kullanımı kolay, teknolojik yeniliklere uyumlu yazılım ve hizmetler üretmekte, bunların kurulum ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetlerini vermektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit edip, onlara ihtiyaçlarından fazlasını vermemek, sistemlerini gelişen teknolojilere paralel olarak sürekli kılmak ve onları teknoloji dünyasındaki fırtınalardan haberdar etmek kendimize prensip edindiğimiz bir ilkemizdir.

Detay

  • Kategori: Kurumsal Bilgiler
  • Tarih: 27 Mart 2018 - Salı
  • Sosyal Medyada Paylaş

Resimler