NetFlex CRM

 Anasayfa / Özel Yazılım Çözümleri

NetFlex CRM

Müşteri ilişkileri yönetimi programları işletmeler için model oluşturmaktadır. NetFlex sadece bir Müşteri İlişkileri Yönetimi proğramı olmayıp, işletmelerin diğer operasyonel süreçlerinide kurgulayabilecegi, esnek bir alt yapıya sahip bir platformdur.İşletmelerin mevcut müşterilerini korumaları, gelecekte müşteri sadakati oluşturmaları açısından müşteri beğenilerine uygun şekilde hareket edebilecekleri yazılımlar ile müşteri bilgilerini kayıt altında tutarak işletme davranışlarını geliştirebilirler.Kurumların sundukları ürün ve çözümlerin hedefine ulaşması, müşteriyle kurdukları ilişkinin başarısıyla doğrudan ilgilidir. Müşterisini yakından tanıyan kurumlar bu yüzden çok daha avantajlıdır. Netveri’nin katkısı ise, ileri teknolojiyle tasarlanan NetFlex sayesinde kurumları hedeflerine ulaşmalarına bir adım daha yaklaştırmak.

Müşteri İlişkileri Yönetimi alanında uzman bir şirket olan Netveri, ön analizden ihtiyaç tanımlamaya, çözümün uyarlanmasından servis hizmetlerine kadar her aşamada NetFlex’in yapılanmasına rehberlik eder. Kurumlar, müşterileriyle kurdukları ilişkileri doğru yöneterek, buradan elde edilen veriyi iş süreçlerinin iyileştirilmesine veya yeni ürünlerin, hizmetlerin şekillenmesine yardımcı olacak şekilde kullanır.

Mevcut altyapınızla tamamen uyum içinde çalışacak NetFlex sistemi sayesinde satış birimleriniz tek bir müşteri havuzunda çalışabilir, mükerrer müşteri kayıtlarını ve farklı satış temsilcilerinin aynı potansiyel müşteriyi takip etmesini önleyebilir, satış öncesi ve sonrası tüm aktiviteleri izleyebilir, yukarı ve çapraz satış fırsatları yaratarak müşteri portföyünüzü elinizde tutma olasılıklarınızı artırabilirsiniz. Ürün portföyünüz, pazar payınız ve stratejik hedeflerinize yönelik olarak firmanıza özel hazırlayabileceğiniz istatistiksel analizler ile her bir müşterinize özel cazip teklifler sunabilirsiniz.

Yazılım alanındaki tecrübesinden gelen sektörel birikimi ile Netveri, başarılı bir NetFlex projesi için sizi en iyi şekilde anlayabilecek, doğru bir çözüm ortağıdır. Netveri, dünyanın tercih ettiği en iyi yazılımları, Türkiye’nin yetenekli ve tecrübeli danışman kadrosuyla işinize en uygun hale getirir, uçtan uca bir çözüme dönüştürür.

Avantajlar:

 • Müşteri Memnuniyeti
 • Otomatikleştirilmiş Süreçler
 • Entegrasyon Kolaylığı
 • Esneklik
 • Uçtan Uca Yönetim Anlayışı
 • Kaynak ve Zaman Tasarrufu
 • Yüksek Kazanç

Müşteri Yönetimi

NetFlex Müşteri İlişkileri Yönetimi Modülü, müşterilerinizi daha iyi tanımanızı sağlar. Müşterilerinizi ve onların rakiplerinizle olan faaliyetlerini, geçmiş kayıtlarını, ayrıca ilgili tüm kişi adres bilgilerini modül dahilinde saklar. Modülün esnek veritabanı yapısı, müşterilerinizle ilgili kaydını tutmak istediğiniz her türlü bilgiyi depolamaya olanak sağlar. Veri ambarı olarak görev yapan merkezi veri depolama işlevi, pazarlama, çağrı merkezi, satış ve hizmetler arasındaki faaliyetlerdeki koordinasyonu verimli ve kolay bir şekilde yürütmenizi sağlar.

Satış Yönetimi

 • NetFlex ile müşterilerinizi 360 dereceden yönetebilirsiniz. Yeni müşterinin bulunup ilk kontağın sağlanmasından siparişin alınması ürünün teslimine kadar olan süreci kurum bünyesinde paylaştırılmış tek bir kaynaktan sağlayabilir. Bu sayede Üzüm Salkımı metodu ile müşterilerinize ait tüm datayı tek tıkla yakından izleyebilirsiniz.

 • NetFlex şirketinize ait iş süreçleri ile, fırsat yönetimi, satış döngüsü analizleri, tahmin ve kolay kullanımlı raporlamalar ile her zaman müşterinizi daha kolay anlama ve ona geri dönüş yapma olanağı sunar.

 • NetFlex, satış ekibinizin satış döngüsünün her aşamasını etkili bir şekilde yönetmesine, satış tahmin ve raporlama yapılmasına olanak verir. Tüm müşteri bilgilerini, müşteri detaylarını ve müşteriye ait satış bilgilerini rahatlıkla analiz edebilir ve yönetebilirsiniz; birden fazla satış fırsatını aynı anda değerlendirebilir ve otomatik olarak satış ekibinize yönlendirebilirsiniz.

 • NetFlex sayesinde fırsat, teklif satış döngülerini ciddi ölçüde kısaltabilir ve daha fazla satışı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Satış ekibiniz raporlar, grafikler, teklifler, tahminler ve hesap hareketleri gibi satış için hayati önemi olan tüm verilere anında erişebilirsiniz.

Satınalma Yönetimi

 • Sipariş verildiğinde tedarikçi cari hesap kontrolü, ürün stoğu kontrolü, satın alma indirim hesapları v.b. işlemler kolaylıkla yapılabilir.Sipariş detayında hesaplanan promosyonlar, özel indirimler sistem tarafından otomatik olarak görüntülenir.

 • NetFlex'de satınalma prosesinin tüm aşamalarının gerçek zamanlı olarak takibine imkan verir. Çalışanlarınız tek bir sayfa üzerinde siparişin verildiği tarihten, malın temin tarihine kadar tüm sipariş detaylarını bir arada görebilir.

 • Ayrıca satın alma sipariş modülü detaylı e-maillerle sipariş konfirmasyonu ve sipariş durum takibi imkanı sunar. Tüm satın alma sipariş detayları bir arada listelenir. Siparişler printe edilebilir, PDF'e çevrilerek belge olarak saklanabilir.

 • Sipariş modülünde sipariş verirken kolaylıkla yeni tedarikçi kaydı
  oluşturabilirsiniz. Varolan tedarikçiler içerisinden arama yapabilirsiniz. Sipariş sayfasında yer alan linkler sipariş sırasında en sık kullanılan sayfalara (ilgili proje, sipariş karşılama raporu, ödeme detayı, paket bilgisi, ürün satış tarihçesi v.b.)  geçişi, takibi ve kayıt girişini kolaylaştırır.

 • Toplu Sipariş: Satın alma modülü stok durumlarına, lokasyona ve ürün kategorisine göre bir tedarikçiye toplu sipariş verme imkanı sunar. Örneğin bir satınalma uzmanı kendine ait ürün kategorilerinde acil sipariş noktasına gelmiş tüm ürünler için bir tedarikçiye toplu sipariş verebilir. Bu durumda sistem ilgili kategorilerde, acil sipariş noktasında gelmiş tüm ürünler için bir sipariş ekranı yaratır.

Ürün Yönetimi ve Fiyat Listeleri

 • NetFlex Ürün Yönetimi ile sınırsız sayıda ürünün yönetimi gerçekleştirilebilir. Sınırsız sayıda ve hiyerarşide ürün kategorisi oluşturulabilir. Bu özellik ayrıca perakendecilerin milyonlarca stok kodu içeren katalogları pratik bir biçimde yönetmesine imkan verir. Ürün Yönetimi diğer tüm NetFlex modülleriyle entegre çalışır.

 • Kapsamlı ürün aksiyonları tanımlamaya ve müşteri veya satış kanalı segmentlerine özel olarak uygulamaya imkan tanır. Ürün yönetimi rakiplerinizi tanımlamanızı ve rakip fiyatları şube ve ürün bazında takip etmenizi sağlar.

 • Ürün ile ilgili hedef pazar, rekabet, raf ömrü, fiyatlar, stok detayları,,sipariş detayları, ek bilgiler, ürün ile ilgili yorumlar, garanti bilgileri, maliyet bilgileri, alış - satış koşulları v.b. bilgilerin hepsi tek merkezden yönetilir. Ürünle ilişkili ürünler, alternatif ürünler, özellikler ve çoklu birimler yine ürün detay sayfasında tanımlanır.Her ürün için gerekli tanımlamalar yapılarak ürün bazında uyarı mekanizmaları oluşturulabilir.

 • NetFlex ürün modülü, çalışanlarınız, tedarikçileriniz, müşterileriniz ve diğer partnerleriniz ile ürün bilgilerini ve içeriğini etkin bir biçimde paylaşabilmeniz için gerekli olan yapıyı ve araçları sunar. Yetkilendirilmiş kullanıcılar ürün bileşenlerini (yedek parçalar v.b.), mühendislik ve teknik bilgileri, ürün prospektüslerini, kullanma kılavuzlarını, ürün görüntülerini, teknik çizimleri, ürün ile ilgili görüşleri döküman ekleme özelliği ile görebilir ve dökümanlar üzerinde değişiklik yapabilir. NetFlex ürün modülü ayrıca ürün detaylı fiyat yönetimi imkanı sunar. Ürün standard alış satış fiyatı, son alış ve satış fiyatları, rakip fiyatlar, fiyat değişim raporu ürün ürün takip edilebilir.

 • NetFlex'de ürünler özelliklerine, varyasyonlarına, değerlerine, bileşenlerine (Örneğin herhangi bir malın içindeki bir bileşenin alternatif ürünlerle değiştirilmesi mümkün olabilir), toleranslarına (örneğin bir metal için mukavemet, basınç v.b. tolerans değeri konfigüre edilebilir), paketleme özelliklerine göre satış, satınalma ve üretim süreçlerinde konfigüre edilebilirler.

Ajanda

 • Bir kurum içerisinde sisteme erişen tüm kişilerin kişisel ve kurumsal ajandasını planlama ve yönetmesine imkan tanır.

 • NetFlex Ajanda Yönetimi, farklı zaman dilimlerini destekler, tekrar eden olayları otomatik olarak girmenize ve önceden uyarılmanıza imkan verir.

 • Ajanda Yönetimi Olay kaydı girme ve güncelleme, detaylı randevu, olay, toplantı kaydı ve takibi yapmanızı sağlar. Parametrik olarak sınırsız sayıda olay kategorisi yaratılabilir.Olay kaydı bilgisini kullanıcılar arasında paylaştırma,Olaylarda katılımcı ve bilgi verilecek kişi veya iletişim grupları seçilebilir. Olay bilgileri bu kişilerin ajandasına da otomatik eklenir. Olay kaydının tüm sistem kullanıcıları tarafından görünebilir ve erişilebilir kılınması da mümkündür. Kayıt esnasında olaya dahil olması gereken kişilerin o tarihlerde herhangi bir programlarının olup olmadığı sistem üzerinden anında sorgulanabilmektedir.

Bayi Yönetimi

 • NetFlex ile, Firma (üretici, ithalatçı, imalatçı vb.) ile bayileri-mağazaları bir araya getiren, bayilerin sipariş verebilecekleri, stok ve mal giriş detaylarını görebilecekleri işlevsel otomasyon üzerine inşa edilmiş kapsamlı bir bayi yönetim yazılım sistemini firmalara özgün yapıda tasarlamaktayız.

 • NetFlex Tedarikçi firma ve bayiler arasındaki iş ilişkilerinin tek bir noktadan yürütülmesini sağlayarak, stokların takip edilmesi, sipariş verilmesi, siparişin ulaşıp ulaşmadığının takibi, kampanya yönetimi, performans yönetimi, ödeme seçenekleri gibi pek çok süreci online ve tümleşik otomasyon ile takip edebilirsiniz.

Bakım Onarım Yönetimi

Bakım onarım modülü ile, bakım/onarım depo, sarfiyat, bakım-servis talep, bakım-servis anlaşmaları takibi yapılıp bakım onarım planlarına göre satın alma talepleri oluşturabilir. Periyodik bakımlar, dışarıdan sağlanan hizmetler, teknisyen takipleri bu modül ile yapılır. Bakım departmanının verdiği hizmetlerin ve sarfların maliyet merkezlerine dağıtımları bu modülde oluşturulan formlar üzerinden yapılmaktadır. Yıllık, aylık veya haftalık bakım planı, üretim planı ile entegre edilip departmanlar arası koordinasyon sağlanarak çıkabilecek plan uyuşmazlıkları engellenmiş olur. Planlı bakım takibiyle bakım onarım masraflarının azaltılması, makine teçhizat ömrünün uzatılması, bakım onarım depo stok maliyetinin azaltılması, Bakım onarım departmanın iş gücünün en etkin şekilde kullanılması amaçlanmıştır.

Proje Yönetimi

 • NetFlex, satın almadan randevu ve kaynak planlamasına ve kontrol sürecine kadar tüm proje yönetimini oluşturur.

 • Örn. randevular, toplantılar, kilometre taşları, görevler, dokümantasyon, telefon notları gibi bir projeyle ilgili tüm faaliyetler anlaşılır bir şekilde gösterilir.

 • Grafik tabanlı projeye genel bakış ve liste halindeki proje dosyası ile güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

 • Proje durumu gant şeması ile gösterilir.

 • "Tamamlanacak", "henüz işlenme aşamasında" olan ve "zamanı geçmiş" görevler hakkında hızlı bir genel bakışa sahip olabilirsiniz.

 • Ekip planlama görünümü ile grup takvimi, proje planı, planlanan kaynakların kullanım ve kullanılabilirlik durumu sürekli göz önünde tutulur.

Şirket Yönetimi

Şirket yönetiminde ve kontrolde NetFlex gerçek zamanlı olarak değerli bir destek hizmeti sağlar. NetFlex, tüm veritabanından alınarak hazırlanan verileri gösterir ve size tam olarak gereken bilgileri verir.